Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Img_left85/100Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2   Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 8:34 pm

-doktor bey o beni anlamıyo ama ben aragorna sevdalıyım.. onun o erkeksi bakısları beni cıldırtıyor.
-sacmalayın legolas bey ib..liğin lüzumu yok..

-sanki devamlı izlendiğimi hissediyorum paranoyak oldum..
-o yüzüğü ara sıra gevşetin frodo bey, nazgul dürtüyodur..

-üzerimde çok baskı var, herkes bana kral olacaksın diyor, oysa ben kaset çıkarmak istiyorum..
-iki kutu müsil yazıyorum sayın aragorn

-sayın elrond bana çocukluğunuzdan bahsedin..
-ohaae ne yaptın doktor.. senin dediğin en az 2500 yılı var o kadarını hatırlamıyorum...

- bisssssiii kandırdııı...bisssssiii aldattıı...bissss sssst...iceesssss onuu..
- xanax yazdım 2 kutu..
- tessssssekkurrr ederissss....

-ork dediler kız vermediler dohtur bey.
-güzellikle istediğinize emin misiniz?

- gri gandalf mı? beyaz olan mı?...hangisi daha çok istiyor ağlamayı...
- bilmioorummmeaaağğğ..bıktım artık!...bu baston, bu saç sakal, leş gibi oldum yıllardır......bıktım bu işlerden...bir tekneyle uzaklara gitmek istiyorum..
- anlıyorum..kısmetse olacaktır oda..

-okuldayken boyum kısa diye benimle hep dalga geçerlerdi cüce gimli cüce gimli diye...
-bunun için üzüldüğünüze değmez, ayrıca bir hobbite göre selvi boylu sayılırsınız.

-bilbo baggins halüsinasyon görmeye ne zaman başladınız
-ya ejderha diyorum, ork diyorum, anlamıyor musunuz?
-dur prozaj yazayım sana ben

- doktor bey kocamın kafasina kalkan carpti cengederken, kendini nazgul saniyo simdik...
- hamfendi sizde birakmayin bos bakin elalemin ucan kusuna binip geziyo sokaklarda
- zaptedemiyorum ki doktor, hem kral hemde büyücü kuvveti var beyimde...
- size sakinlestirici, kocanıza akil fikir yaziyorum....

-ismimle herkes dalga geçiyor. mahallede tsk oğlanı oldum doktor.
-adınız ne?
-nazgül..
-puah ahahaha!!!
http://forumgenctr.heavenforum.com
Dragonclaw
Moderatör
Moderatör
Dragonclaw

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 11
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Img_left2/100Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2   Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 8:45 pm

Ahahhah manyak olmuş Very Happy
=P4rtiz4N=
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
=P4rtiz4N=

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 214 Nerden : Trabzon İş/Hobiler : Ýlaçlý Gazoz Fabrikasý Lakap : º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸яαρкιηg°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø Rep Puanı: 1214
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Img_left45/100Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2   Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:19 pm

manyax ya süper en komik yeride

bisssssiii kandırdııı...bisssssiii aldattıı...bissss ssssttttttiiiiiceesssss onuu..
- xanax yazdım 2 kutu..
- tessssssekkurrr ederissss....

saygıdeğer adminastörümüz ayıp şeylerde var ama çok komik ha.Nerden çarptın bunu

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers cheers cheers
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Img_left85/100Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2   Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 5:28 pm

5-6 yaşında değilsiniz ya hala alışamadınız mı günümüz dünyasına ayrıca sansürledim!...
http://forumgenctr.heavenforum.com
LoRdoS
Co-ADMİN
Co-ADMİN
LoRdoS

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 29 Nerden : bileyim ben? İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 129
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Img_left31/100Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2   Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 3:09 pm

Güzel paylaşım teşekkürler

Yüzüklerin Efendisi Karakterlerinin Doktor Beyle Maceraları---Bölüm 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası