Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kaptanım Delgado"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
"Kaptanım Delgado" Img_left53/100"Kaptanım Delgado" Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: "Kaptanım Delgado"   "Kaptanım Delgado" Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:14 am

Beşiktaş'ta önceki gün affedilen eski kaptan İbrahim Üzülmez, "Affedilmeden önce camiadan böyle bir fotoğrafın içinde yer aldığım için üzüldüğümü söylemiştim. Birçok insan bunu affedilmek için yaptığımızı düşünebilir. Kesinlikle öyle değil. Şu anda affedildik. Ve ben tekrar Beşiktaş camiasından kamuoyundan böyle talihsiz bir olaya karıştığımız ve yaşattığımız için özür diliyorum" dedi. SABAH'a konuşan Üzülmez, "İnsanın yaşamında bazı anlar vardır. Hata yapar. Ben de bir hata yaptığımı düşünüyorum. Bunun üzüntüsünü de kendi içimde yaşıyorum. Affeden sayın başkan ve yönetim kuruluna, teknik kadroya teşekkür ediyorum. Şimdi tek bir hedefim var, tüm enerjimle takımıma katkı sağlamak" diye konuştu.
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
"Kaptanım Delgado" Img_left31/100"Kaptanım Delgado" Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: "Kaptanım Delgado"   "Kaptanım Delgado" Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 1:52 pm

muhahahahaaaaaaaaa......

"Kaptanım Delgado"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası