Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

reis ten tanışma enstantaneleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
balamir
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 15/08/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 17
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
reis ten tanışma enstantaneleri Img_left13/100reis ten tanışma enstantaneleri Empty_bar_bleue  (13/100)

MesajKonu: reis ten tanışma enstantaneleri   reis ten tanışma enstantaneleri Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 2:04 pm

esselamun aleykum diyorum öncelikle bütün site yöneticilerine ve değerli rauf abimize
sitenin hayırlara vesile olmasını CENABI HAK'TAN diliyorum.bütün üyelerden iyi huylu paylaşımlar beklıyorum inşallah karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde sitemizi kalkındıracağz selametle......
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
reis ten tanışma enstantaneleri Img_left85/100reis ten tanışma enstantaneleri Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: reis ten tanışma enstantaneleri   reis ten tanışma enstantaneleri Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 2:06 pm

Sağolasın Hasan abi. Sen de aramıza hoşgeldin.
http://forumgenctr.heavenforum.com
fanatikhamsi

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
fanatikhamsi

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 51 Nerden : 9-B İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 151
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
reis ten tanışma enstantaneleri Img_left82/100reis ten tanışma enstantaneleri Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: reis ten tanışma enstantaneleri   reis ten tanışma enstantaneleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:04 pm

oooo reis hoşgeldin seni aramozda görmekten kıvanç duyarız Smile
http://www.forumgenctr.heavenforum.com

reis ten tanışma enstantaneleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası