Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ATSAYDIM BIRAKMAZDIM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Img_left53/100ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: ATSAYDIM BIRAKMAZDIM   ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:59 am

Jübile karşılaşmasına 7 numaralı formasıyla çıkan Oktay Derelioğlu, 15. dakikada yerini genç Necip Uysal’a bıraktı. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği Oktay’ın bir şutu direkten döndü. Futbola 1985 yılında Karagümrük’te başlayan deneyimli oyuncu, “Son maçımda golümü atsam belki de bırakmazdım” diyerek espri yaptı. Acısıyla tatlısıyla futbol hayatının artık geride kaldığını ifade eden Oktay, daha sonra kapalı tribünde taraftarlarla birlikte tezahürat yaptı. Oktay’ı ilk tebrik eden isimler Ertuğrul Sağlam ve Rasim Kara oldu.
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Img_left85/100ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: ATSAYDIM BIRAKMAZDIM   ATSAYDIM BIRAKMAZDIM Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 5:16 pm

Oktay Türk futbolunda yeri ayrı biriydi. Bir dönem Trabzonspor'da da oynadı. 7-0'lık bir Adanaspor galibiyetimizde 3 gol birden atmıştı. Oradaydım ve ayrı bir zevkti. Ama futbolu zirvede bırakmadı o ayrı dava.
http://forumgenctr.heavenforum.com

ATSAYDIM BIRAKMAZDIM

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası