Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:) Img_left53/100^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:) Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: ^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:)   ^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:) Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:09 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Genç kadın,aylardır şantiyede olan kocasına şu satırları yazar:
''Sevgilim,biliyorsun,sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu.Sütüm yetmediği için bir sütanne tuttum.Sütanne zenci olduğu için çocuğumuz,emdiği sütün etkisiyle zenciye dönüştü.Haberin olsun dedim.Benim suçum olduğunu düşünmessin umarım.Öptüm,biricik eşin...''
Kadının kocası bunun üzerine annesine bir mektup yazar:
''Sevgili anneciğim ...Karım bana gönderdiği mektupta,sütü yetmediği için bir bir sütanne tuttuğunu,sütannenin zenci olduğu için bebeğimizin teninin koyulaştığını yazıyor.Tabikii bundan eşimi sorumlu tutamayız.Selam ve sevgilerle.''
Annesi ise oğluna şöyle bir cevap yazar:
''Sevgili oğlum...Sen doğduğunda benim sütümde yeter5siz kalmıştı.Fakir olduğumuzdan bir süt anne tutamamıştık.Seni inek sütüyle beslemek zorunda kaldık.Bu durumda takdir edersin ki,senin saf kan bir öküz olmanın sorumlusu ben değilim.Seni seven annen...''

^^Zenci sütanne^^ Gülün biraz bee:)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası