Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FANATİK SINIF

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left53/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 1:19 pm

Evet çocuklar, tatil bitti. Tatilde neler yaptınız bakalım?

- Hocam maça gittik…

- Sadece maça mı gittiniz?

- Yok hocam, evde de maç seyrettik… Bazen de halı sahaya gittik.

- Neyse, şimdi derse geçelim. GS, söyle bakalım, ünlü bir Türk tarihçisi…

- Tabii ki Galatasaray hocam! Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray…

- Oğlum Gözgöz, sen söyle bakalım, Türkiye’nin en yüksek tepesi hangisidir?

- Onu bilemeyecek ne var hocam? Tabii ki Göztepe…

- Evladım, çıldırtmayın adamı! Ağrı Dağı’dır, Ağrı Dağı…

- Hocam, Ağrıspor’un hangi başarısı var ki Allah aşkına? Hadi, Erciyes deseniz anlayacağız… Kusura bakmayın ama siz de hiçbir şey bilmiyorsunuz hocam!

- Tövbe, tövbe! Altaylı, sen söyle bakalım; dünyanın en yüksek dağı hangisidir?

- Valla hocam Türkiye’de Göztepe ise dünyada da Altay Dağları’dır.

- Bakın kızmaya başlıyorum ha! Milli Mücadele yıllarında Karadeniz’de kurulan milli cemiyetlerden birinin adını söyleyin bakalım!

- Hocam, Trabzonspor olabilir mi? Ya da Samsunspor… Ama zararlı cemiyet soruyorsanız Anorthosis Famagusta vardı hocam; bayağı bir zarar vermişti valla!

- Oğlum, her şeyi futbola bağlamayın be! Alayınıza isyan, inadınıza teneffüs! Çıkın dışarıya! sonraki ders devam ederiz…

2. ders

- çocuklar… Size bir bilmece. Şimdi bir sal var ve oğlum sen karşı yakaya geçeceksin.

- Hocam ben Göztepeli’yim, hayatta Karşıyaka’ya geçmem.

- Tamam, oğlum Çotanak sen geç o zaman.

- Ben niye geçeyim hocam? Hem bizim orada sal değil, taka kullanılır.

- Ya, çıldırtmayın adamı! Geçin işte biriniz!

- Hocam, deplasmana sal ile gidildiği nerede görülmüş? Otobüs olsa geçerdik ama böyle olmaz.

- Vazgeçtim bilmeceden! Bana Türk şiirinden bir örnek okuyun bakalım. Evet, Güçlü sen oku…

- Tabii hocam, okuyayım. Ne bir okul bitirmek ne de bir kızı sevmek / Tek dileğim seni şampiyon görmek…

- Oğlum böyle şiir mi olur? Kim yazmış bunu?

- Anonim olabilir hocam…

- Anonim şiir mi olur yahu? Nazım’dan okuyun bakalım bir tane… Sen oku FB…

- Çocuklar inanın, inanın çocuklar, güzel günler göreceğiz güneşli günler, Cim Bom’u Kadıköy’de devireceğiz, şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz.

- Yahu, bunun sözleri tam olarak böyle miydi? Neyse, şimdi herkes bir anısını yazsın.

- Hocam tribün anısı olabilir mi? Valla sanki anam beni tribünde doğurmuş gibiyim de, başka bir anım yok! Hocam bir de kafamızdan mı yazacağız anımızı? Benim kafam pek etkili değil de, sol ayağımla yazsam…

- Yeter ya yeter! Delireceğim valla!

- Aaa! Bitiş düdüğü, aman zil çaldı hocam, teneffüs vakti. Artık önümüzdeki derslere bakacaz. Söz, çok çalışıp beyaz bir sayfa açacağız…
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left85/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:14 pm

Harıkasın Aslı! Gerçekten çok komik.
http://forumgenctr.heavenforum.com
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left53/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:24 pm

Sağol yenileri yolda bunlar daha bir başlangıç
sevda
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 16
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left5/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (5/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 8:02 pm

çok komikmiş ve güzelmiş bayıldım
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left31/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 12:16 pm

MANKAY BİŞİ BU YAV NERDEN UYDURDUN Smile
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left31/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 12:18 pm

BU MJ RAUF YILMAZ'A : SEN BİR YANIMA GELMEDE APARDUMANI BAŞINA YIKAYIM BİR PAYLAŞIMLA SİTE ADMİNİNİ YETİŞTİM BÖYLE BİŞİ OLURMU YAV DAHA ZOR YAPMAN LAZIB BU YILDIZİŞİNİ...
HER KESE İYİ EĞLENCELER
=P4rtiz4N=
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
=P4rtiz4N=

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 214 Nerden : Trabzon İş/Hobiler : Ýlaçlý Gazoz Fabrikasý Lakap : º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸яαρкιηg°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø Rep Puanı: 1214
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left45/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:35 pm

Aslı abla çok komik Allahtan hepsini okumadım yoksa ölecektim
(>legolas<)
Üye
Üye
(>legolas<)

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 13/08/08 Mesaj Sayısı : 99 Nerden : GEBZE İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 199
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
FANATİK SINIF Img_left41/100FANATİK SINIF Empty_bar_bleue  (41/100)

MesajKonu: Geri: FANATİK SINIF   FANATİK SINIF Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 7:10 pm

gerçekten de çok komik

FANATİK SINIF

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası