Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left53/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 4:52 pm

En çok sevdiğim kişilere onları sevdiğimi ve benim için önemli olduklarını söylerdim
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden : trabzon İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 177
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left30/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 9:00 pm

kontür yükleyip arkadaşlarımla konuşur, hep söylemek isteyip söyleyemediklerimi söylerdim özlellikle de kırgınlıklarımı Exclamation Exclamation Exclamation

bi de rauftan nursezgiyi admin yapmasını isterdim ölemeden kızcağızı mutlu göreyim
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left85/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:43 pm

Very Happy:D:D:D:DÇok güldüm bu son isteğine!!!Very Happy:D:D:D

Bende kendimi mutlu görmek isterdim, neyle mutlu oılacağımı herkes biliyor!
http://forumgenctr.heavenforum.com
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden : trabzon İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 177
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left30/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:27 pm

o zaman biraz zor mutlu olursun sen tongue
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left85/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 10:11 pm

malesef Sad SadSadSadSadSad
http://forumgenctr.heavenforum.com
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 2:55 pm

taaaaam taaaam ağlama öyle bir durum olsa bize söylersin mutlu ettiririz seni Laughing
LoRdoS
Co-ADMİN
Co-ADMİN
LoRdoS

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 29 Nerden : bileyim ben? İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 129
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left31/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:51 am

Yar Bana Bir kereste...Bu raufada sabır No
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left53/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:12 pm

rauf üzülme mutlu olursun bir gün hayatı sade bir şeye bağlama hayatta mutlu olmak için birçok sebep var bunu unutma kaybettiklerini değil kazandıklarını anımsa Very Happy Very Happy Very Happy

ben öleceğimi bilseydim en çok yapmak istediğim şeyi yapardım
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Img_left31/100Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?   Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ? Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 4:14 pm

mümkünmü! (hayatta kazandıklarımın (100% den hesapla) sadece %36 sını kazandım oyüzden kabettiklerimi ve kaybettiklerinizi asla unutamazsınız tekyolu ölüm oda ALLAHA kalmıştır...)

kaybettiklerimi geri kazanmak arkamda kalanlarında beni unutmasını isterdim........... No Sad Rolling Eyes pale

Yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası