Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmen Tehditleri:):):)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Öğretmen Tehditleri:):):) Img_left53/100Öğretmen Tehditleri:):):) Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: Öğretmen Tehditleri:):):)   Öğretmen Tehditleri:):):) Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 5:12 pm

Matematik: Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.

Biyoloji: Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih: Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.
Resim:Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır,modellik yaptırırım.

Coğrafya: Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Edebiyat: Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum.

Kimya: Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

Beden Eğitimi: Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.

Müzik: Biraz daha konuşmaya devam ederseniz,saz sapıyla hepinizin ensurumantal olarak notalarını çıkarır,solfejik beraber ve solo vuruşlarnızı da lük olarak yaparım haa!Bakın o zaman nasıl miskin kuzulara dönüyorsunuz!
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden : trabzon İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 177
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Öğretmen Tehditleri:):):) Img_left30/100Öğretmen Tehditleri:):):) Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Öğretmen Tehditleri:):):)   Öğretmen Tehditleri:):):) Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 9:20 pm

kız deli ibrahimin torunu nerden buluyorsun bunları hepsi çok güzeldi devamını büyük bir merakla bekliyorum lol!
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Öğretmen Tehditleri:):):) Img_left85/100Öğretmen Tehditleri:):):) Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Öğretmen Tehditleri:):):)   Öğretmen Tehditleri:):):) Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 11:01 pm

Ben de bekliyorum! Çok güzel paylaşımlar!
http://forumgenctr.heavenforum.com

Öğretmen Tehditleri:):):)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası