Türk Gençliğinin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türk Gençliğinin Forumu

Hoşgeldiniz,

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
talebeasli
Üye
Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/08/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : talebe Lakap : talebe Rep Puanı: 192
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left53/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (53/100)

MesajKonu: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 4:50 pm

Oyun basit bi sihirli değneginiz oldugunuz varsayın

ve üstteki üyeyi neye çevirmek istiyorsan onu yazacaksınız.

Başlıyoruz..

İlk kurban benim
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden : trabzon İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 177
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left30/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 8:53 pm

niye bilmiyorum ama aklıma ilk not defteri geldi lol! lol!
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left85/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:46 pm

Bende seni fotokopi makinasına çevirirdim Exclamation
http://forumgenctr.heavenforum.com
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 77 Nerden : trabzon İş/Hobiler : Lakap : Rep Puanı: 177
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left30/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 10:29 am

iyi bişey mi dedin kötü bişey mi anlamadım ya neyse rauf ben de seni Crying or Very sad ben de seni silgiye çevirirdim Laughing
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/06/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : RFL 10-B İş/Hobiler : İlaçlı Gazoz Şirketleri Sahibi Lakap : Rep Puanı: 1189
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left85/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 10:35 am

İyi birşey ama benim için!Very Happy Sınav kağıdını kopyala ama kopyalamadan önce adını sil!!!Very Happy:D:D:D:D

Neyse yine mi sen???

Seni neye çevirsem... Buldum!!!!1

Bende seni Slvester'a çevirirdim, Belki bir Tweety Yakalarsın!!!!
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 11:20 am

ancak kendini düşün zaten!!!!1

ben de seni ajdar'ın tarağına çevirirdim lol! lol!
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 1:09 pm

Bende seni Ajdar'ın tırnak makasına çeviririm!!!!
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:26 pm

iyi o zaman ben de seni fatih ürek'in rujuna çevirirdim Twisted Evil
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 10:12 pm

Bende seni Ellen De Generes'in smokinine çeviririm!
*farofla*
Moderatör
Moderatör
*farofla*

Kadın
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:01 pm

töbe estağfurullah Evil or Very Mad ben de seni bülent ersoy'un modacısına çevirirdim lol!

mümkünse beni düzgün şeylere çevir sayın admin Exclamation
RA

KURUCU ADMİN

KURUCU ADMİN
RA

Erkek
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 5:45 pm

Fatih Üreğ'in rujundan düzgün!!
Bende seni o modacının mendiline çevirirdim!!!
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left31/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 4:17 pm

otlak hayvanına:)
kempo
Moderatör
Moderatör
kempo

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 84 Nerden : TRabzon İş/Hobiler : Boş Gezenin Boş Kalfası Lakap : Kempo Can Rep Puanı: 184
Aktiflik Puanı
Aktiflik Puanı:
Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Img_left31/100Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Empty_bar_bleue  (31/100)

MesajKonu: Geri: Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?   Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 11:44 am

Smile

Sihirli Değneğin oLsa Üstteki Üyeyi Neye Çevirirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası